Monster Nerenin Malı | Hangi Ülkenin | Kim Kurdu


0
Monster Nerenin Mali
Monster Nerenin Malı ?

Bu yazımızda Monster nerenin malı sorusuna yanıt arayacağız ve Monster notebook hakkında birçok detay vereceğiz. Monster, özellikle oyun severler tarafından en çok bilinen bir dizüstü bilgisayar markasıdır. Hem fiyat hem de performans olarak oyun severler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Hal böyle olunca da oyun severler Monster nerenin malı sorusunu merak etmeye başlıyorlar. Özellikle hız ve performans açısından bir masaüstü bilgisayar özelliklerini taşıyan Monster notebook, kurulduğu ilk günden itibaren çok kısa süre içinde bulunduğu sektörde Türkiye’nin en önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Monster notebook yalnızca oyun severler tarafından değil aynı zamanda yüksek kaynak kullanan uygulamaları kullananlar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Peki, Monster nerenin markası? Bu yazımızda Monster menşeisi hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Monster notebook özellikleri nelerdir?

Monster notebook özellikle yüksek performansı ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek performanslı işlemci ve ekran kartı sayesinde oyuncular tarafından sevilerek kullanılan bir dizüstü bilgisayar modelidir. Oynayamadığınız oyun olursa anında para iade garantisi sloganı ile reklamlarda karşılaşacağınız Monster notebook gerçekten performansının hakkını sonuna kadar veren bir dizüstü bilgisayar markasıdır.

Monster notebook sağlam mı?

Monster notebook isminden de anlaşılacağı üzere canavar gibi bir dizüstü bilgisayardır. Hemen hemen tüm oyunları kaldıran ve kesinlikle FPS düşüşü yaşatmayan Monster bilgisayarlar oyunculara tam deneyim sunmaktadır. Sadece oyunculara değil aynı zamanda yüksek kaynak harcayan uygulamaları kullanan kişiler içinde idealdir.

Monster nerenin malı?

Monster 5 Eylül 2000 yılında Türkiye’de kurulan ve özel bir kuruluş olan bilgisayar teknolojisi alanında bir şirkettir. Artık “Monster hangi ülkenin?” sorusuna verilecek cevabı biliyoruz. Monster Notebook, Seagate, Kingston, Intel, Microsoft ve Nvidia gibi uluslararası bileşen ve yazılım üreticileriyle birlikte çalışmaktadır. Semruk, Tulpar, Huma, Abra ve Markut ürün serileri bulunmaktadır. Her serinin birbirinden farklı özellikleri vardır. Mağazaların elektronik bölümünde Monster imzalı dizüstü bilgisayarları görebilirsiniz. Monster yalnızca internet üzerinden değil, anlaşmalı elektronik ve teknoloji mağazalarında da satılmaktadır.

Monster notebook şirketi kim tarafından kurulmuştur?

Monster nerenin malı sorusuna Türkiye cevabını verdikten sonra, sırada Monster kimin sorusuna cevap vermek kaldı. Aslında Monster notebook kimin demek yerine, Monster notebook şirketinin kurucusu kim sorusuna cevap vermek daha doğru olacaktır. Monster notebook,  İlhan Yılmaz tarafından kurulmuştur.

Monster günümüzde Fokus Bilgisayar’a aittir. Fokus Bilgisayar uluslararası bir şirkettir. Fokus Bilgisayar merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Monster tam kullanıcı deneyimi ve müşteri memnuniyeti misyonu ile hareket eden bir firmadır. Çünkü iade konusunda müşterilerine çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Monster hangi ülkenin konusunu bitirdiğimize göre iade konusuna da değinebiliriz. Hatta bu kolaylık o kadar yüksek seviyelerdedir ki, Monster kendi web sitesindeki yaptığı açıklamaya göre, müşteriler ilk on beş gün içinde her türlü oyunu uygulamayı kurup deneyebilir ve sonrasında bilgisayar evimin duvarına rengi uymadı bile dese bilgisayarlarını ilk on beş gün içinde koşulsuz şartsız iade edebilmektedirler.

Monster Nerenin Malı : Türkiye

Monster Kimin : Fokus Bilgisayar

Monster Ne Zaman Kuruldu : 5 Eylül 2000

Monster Resmi Website : https://www.monsternotebook.com.tr/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir