İstanbul İş İlanları

  Tanıtım Yazısı    7 Ocak 2020
Yorum Yok

Son zamanların popüler sitelerinden hayatist.com. Hayat İstanbul ‘un kısaltılmış hali olarak açılan hayatist İstanbullular için açılmış özel bir sitedir. İstanbula dair ne varsa bu sitede bulabilirsiniz. Ayrıca sosyal bir yapısı var, arkadaş arayabiliyor. Arkadaşların paylaşımları takip edilebiliyor.

Tamamen ücretsiz olan hayatist, ücretsiz satılık, kiralık ürünlerin ilanını vermeye imkan tanıyor. Böylelikle İstanbuldaki müşterilere ulaşmayı hızlandırıyor.

Ayrıca İstanbul için iş ilanları kısmı da mevcut. İstanbul da iş arayanların kolay takip edebileceği bir yapıya sahip. İş arayan veya İstanbul içinden eleman arayanlar için büyük bir kolaylık.

Site için yerli demek isterdim ama yazılımı yabancı, yönetim kadrosu yerli. İçerikleri seviyeli. Kalitesiz seviyesiz içeriklerin paylaşımını müsaade edilmiyor. Bu yönüyle şuan ki sosyal medyaların önüne geçiyor.

Hayatist üyeleri hızla artıyor. Bu hızla artmaya devam ederse öyle görünüyor ki, güncel sosyal paylaşım siteleri arasında yerini alacak.

Ücretsiz üye olup İstanbullular arasına katılmak isterseniz https://www.hayatist.com/
Adresine tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.
Üye olurken istenen bilgiler
Adınız Soyadınız:
Kullanıcı adınız ( siteyi kullanmak için kullanacağınız özel ad, bitişik yazılmalı ve Türkçe karakter içermemelidir örnek: istanbulluserdar, aysecan gibi…
Mail adresiniz:
Güvenlik Sorusu Cevabı:

98 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

  Popüler Yazılar

  Reklam


Scroll Up