Gratis Nerenin Malı | Hangi Ülkenin | Sahibi Kim


0
Gratis Nerenin Mali
Gratis Nerenin Malı ?

Özellikle kadınların merak ettiği soru Gratis nerenin malı sorusu olabilir. Çünkü marka kişisel bakım alanında kadınların ihtiyacı üzerine hemen hemen her şeyi mağazalarında bulundurmaktadır. Erkek ürünlerinin de satışını yapsa da kadın müşterisi daha fazla yoğunluktadır. Her yaşa ve cinsiyete hitap eden bu mağazalara girmek oldukça keyifli ve bir o kadar da eğlencelidir. Gratis hangi ülkenin markası sorusuna ise bilmeyenler oldukça şaşıracaktır. Çünkü Gratis hangi ülkenin sorusunun cevabını herkes başka bir ülke olarak düşünür. Bunun sebebi ise marka isminin yabancı olmasıdır. Kişiler her ne kadar markanın yabancı olduğunu düşünce de Gratis markası Türkiye’ye ait bir markadır.

Gratis Sahibi Kim ?

Gratis sahibi kim sorusunun da cevabı doğal olarak bir Türk isim olacaktır. Gratis markasının sahibi Demir Sabancı’dır. Ve marka Sedes Holding bünyesinde faaliyet gösteren markalardan birisi haline gelmiştir. Gratis günümüzde en büyük kişisel bakım ürünleri satan markalar arasında yerini almıştır.

Gratis’in Gelişimi

Gratis kimin ve Gratis nerenin sorularının cevabından sonra marka hakkında daha çok bilgi almak isteyen kişiler olabilir. Size marka hakkında kısaca bilgi vereceğiz. Marka ilk olarak 2009 yılında satışa başlamıştır ve satışa başladığı günden bu yana büyüyerek yoluna devam etmektedir. Markanın tam 79 ilde 600’e yakın mağazası bulunmaktadır. Mağazalarında kişisel bakım ürünleri kategorisinde 30.000’i aşan ve her gün bir yenisinin eklendiği ürün çeşidi bulunmaktadır. Marka her gün kendisine bir yenilik katarak yoluna devam etmektedir. Gratis nerenin malı sorusunun cevabı kişileri başarısı nedeniyle çok şaşırtmıştır. Başarısı ile herkesi şaşkına çeviren marka belki de ilerleyen günlerde yurtdışına bile açılabilir.

Markanın Amacı

Gratis kime ait ve Gratis nerenin malı sorularının cevabının ardından markanın amacı da merak ediliyor haliyle. Gratis markasanın amacı öncelikli olarak müşterilerine daha kolay ulaşılabilirlik sağlamak, müşterilere daha rahat ve daha kolay bir alışveriş sağlamak, müşterilerin kişisel bakım ürünlerini alırken yeni ürün seçenekleri ile onları eğlendirmek ve beğenisi sağlamak, kişiye özel bir alışveriş imkanı sunmak olmuştur. Markanın sloganı ise “Güzel Bak Kendine” şeklindedir ve tam olarak markanın size ne sunacağını anlatmış olur.

Gratis Ürün Çeşitliliği

Gratis nerenin malı sorusunun cevabını aldıktan sonra ürün çeşitliliğini merak eden kişiler olabilir. Markanın ürün kategorisi oldukça geniş bir ağa sahiptir. Hem internet üzerinde hem de bizzat mağazaya giderek ürünleri testerlarla deneyebilirsiniz. Kategoriler ise şu şekildedir; makyaj, cilt bakım, saç bakım, sağlık & hijyen, parfüm & ve deodorant, erkek bakım, ev & yaşam, anne & bebek ve outlet şeklindedir. Bu kategorilerin hepsinin yine alt kategorileri bulunmaktadır. Her geçen gün ürün çeşitliliği artarak devam etmektedir. Ayrıca marka Gratis kart sahibi olan kişilere ayrı bir kampanya ve ürün hizmeti fırsatı sunmaktadır. İndirim ve fırsatları iletişim araçlarınız ile öğrenebilirsiniz.

Gratis Nerenin Malı : Türkiye

Gratis Sahibi Kim : Demir Sabancı

Gratis Ne Zaman Kuruldu : 2009

Gratis Websitesi : https://www.gratis.com/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir