Fakir Nerenin Malı | Kimin | Hangi Ülkenin Markası


0
Fakir Nerenin Mali
Fakir Nerenin Malı ?

Sizlere bu yazımızda fakir nerenin malı sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Fakir, hiç şüphesiz hem ülkemizde hem de Dünya genelinde göz ardı edilemeyecek kadar büyük satışlar yapan firmalardan birisidir. Kişisel bakım ürünlerinden tutun mutfak araç gereçlerine kadar pek çok küçük ev aletlerini ihracat etmektedir. Hal böyle olunca marka hakkında pek çok merak edilen sorular bulunmaktadır. Bu sorulardan birisi de Fakir nerenin malı sorusudur. Pek çok kişi sorunun cevabını tahmin etse de öğrenmek isteyen kişi sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Fakir, bir Alman markasıdır. Fakir menşei olan Almanya’nın Stuttgart şehrinde kurulmuştur. H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında üretime başlatılmıştır.

Fakir İsminin Hikayesi

Fakir hangi ülkenin markası sorusunun cevabını aldıktan sonra diğer merak edilen konulara da değinmemiz gerekmektedir. Pek çok kişinin merak ettiği soru ise bu kadar çok üretim yapan markanın isminin hikayesidir. Fakir markasının diğer markalar gibi çok ilginç bir isim hikayesi bulunmamaktadır. Marka Almanca da aile anlamına gelen Familie ve kurusunun soyadı olan Kicherer kelimelerinin birleşmesi ile ortaya çıkmıştır.

Fakir nerede üretiliyor ?

Markanın misyonu teknolojiyi tüm evlere sokmak ve herkesin kullanabileceği hale getirmek olarak belirlenmiştir. Bu zamana kadar bu işi çok iyi yaptığını da söyleyebiliriz. Fakir markasının Türkiye ile ilk tanışması ise 1985 yılında Saruhan Şirket Grubu güvencesi ile olmuştur. Ülke pazarına ilk girdiğinde herkesin kafasındaki soru fakir hangi ülkeye ait olmuştur. Marka uzun yıllar boyunca Türkiye pazarındaki varlığını sürdürmüş günümüzde de sürdürmeye devam etmektedir. Marka kendisine her geçen gün bir yenilik katarak ilerlemeye devam etmekte ve 80 ülkeye hizmet vermektedir. Üstün Alman teknolojisi ile üretilen ürünleri herkesin beğenisini toplamaktadır.

Fakir Markasının İyi mi ?

Günümüzde çok geniş bir ağa sahip olan küçük ev aletleri bulunmaktadır. Marka Türkiye’de de en çok satışını yaptığı süpürge, kişisel bakım ürünleri, hava nemlendiriciler, ısıtıcılar, aksesuarlar, mutfak grubu, vantilatörler, hava temizleyiciler, şofbenler, ütüler, ev temizliği ve hijyen, nem alma cihazları, mobil klimalar gibi pek çok küçük ev aleti üretimine devam etmektedir. Her geçen gün kendisini geliştirmeye ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışmaktadır.

Çevre Dostu Ürünler

Marka yaşanılabilir bir dünya için elinden geleni yapmaktadır. Fakir nerenin malı sorusunun cevabı Almanya olsa da marka üretim yaptığı her yerde ürünlerine  ve fabrikalarına titizlikle yaklaşmaktadır. Markanın ürettiği çevre dostu ürünler sizlerin ve geleceğinizin hayatını tehlikeye atmıyor. Hem üretim de hem de sonrasında çevre konusunda hassas olan markanın ürünleri ise oldukça dayanıklı ve kaliteli bir yapıya sahip diyebiliriz. Bu ürünler sizlerin her anlamda işinizi kolaylaştıracaktır. Ürünler daha az elektrik harcamak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte sadece su ile dezenfekte sağlayan ürünleri de bulunmaktadır. Aile bütçeniz bu ürünlerle rahatlayacaktır.

Fakir Nerenin Malı : Almanya

Fakir Kimin : H. Wilhelm Kicherer 

Fakir Website : http://fakir.com.tr/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir